پاسخ به سوالات متداول و رایجی که در مورد تیونینگ خودرو وجود دارد

پاسخ به سوالات متداول و رایجی که در مورد تیونینگ خودرو وجود دارد، حتما شما هم در مورد تیونینگ خودرو سوالاتی دارید و ذهن شما را مشغول کرده است مانند اینکه آیا تیونینگ خودرو کار اشتباهی است؟ میزان هزینه آن چقدر است؟ چه خودروهایی قابلیت تیونینگ را دارند؟ ما دراین مقاله به این پرسش ها پاسخ داده ایم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: پاسخ به سوالات متداول و رایجی که در مورد تیونینگ خودرو وجود دارد

آشنایی با انواع تیونیگ خودرو

آشنایی با انواع تیونینگ خودرو، ازآن‌جایی‌که اکثر خودرو‌ها مخصوصا آن‌هایی که به نوعی در رده خودروهای ارزان‌قیمت و متوسط بازار قرار می‌گیرند، با صرفه اقتصادی تولید می‌شوند، اعمال تغییرات دلخواه می‌تواند تأثیر به‌سزایی را در افزایش جذابیت آن‌ها داشته باشد؛ اما چرا Car Tuning تا این حد محبوب است و چگونه انجام می‌شود؟ ما در این مقاله قصد داریم به طور عمیق تر به موضوع تیونینگ خودرو و انواع آن بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع تیونینگ خودرو

منظور از تولید خودرو به روش CBU و CDK چیست؟

منظور از تولید خودرو به روش CBU و CDK چیست؟، ما در این مقاله قصد داریم به بررسی دو روش دیگر تولید خودرو یعنی CBU و CDK بپردازیم. با ما همراه باشید تا بیشتر با این دو روش آشنا شوید.

ادامه مطلب: منظور از تولید خودرو به روش CBU و CDK چیست؟

آشنایی با تیونیگ خودرو و تاریخچه آن

آشنایی با تیونینگ خودرو و تاریخچه آن، تیونینگ خودرو، واژه‌ای آشنا در میان علاقه‌مندان به دنیای خودرو است. کمتر شیفته خودرو یا اصطلاحاً ماشین‌بازی را می‌توان پیدا کرد که با ذوق و شوق در مورد Car Tuning و اسپرت‌کردن خودرو صحبت نکند؛ اما تیونینگ خودرو چیست؟ به‌صورت کلی و زبان ساده، به فرآیند شخصی‌سازی و انجام اصلاحات روی خودرو اطلاق می‌شود که تمامی جنبه‌های ظاهری، داخلی و فنی خودرو را دربرمی‌گیرد.

ادامه مطلب: آشنایی با تیونینگ خودرو و تاریخچه آن

منظور از تولید خودرو به روش SDK چیست؟

منظور از تولید خودرو به روش SDK چیست؟، در سال‌های اخیر و با گسترش ارتباطات و رسانه‌های تخصصی، گوش عموم مردم نیز به بسیاری از واژه‌ها و اصطلاحات تخصصی صنعت خودرو آشنا شده است؛ اما متأسفانه بسیاری از افرادی که نگاه تخصصی دقیقی ندارند، با به‌کاربردن و توضیح اشتباه این اصطلاحات، باعث سردرگمی عده دیگری نیز می‌شوند. به همین بهانه، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله، به‌سراغ بررسی و توضیح دقیق سه اصطلاح مهم در حوزه واردات و تولید خودرو برویم که علی‌رغم مفهوم ساده‌ خود، بسیاری از اوقات به‌صورت اشتباه و در جای نادرست استفاده می‌شوند. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی روش تولید SDK بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: منظور از تولید خودرو به روش SDK چیست؟